Ürünlerimiz

 • ARAÇ ALTI ARAMA AYNASI

  Özel Kanedyen Elcik ile Yormayan Kolay kavrama Alüminyum uzatmalı (3 Kademeli) 30 cm çaplı tümsek ayna Her yöne haraketli tekerlek Aydınlatma için fener

  Ayrıntılar
 • VİDEO TAKİP ÜNİTESİ

  Kapı Dedektörünün ana kartına bağlanan bu modül ile Dedektörden geçen tüm kişiler/alarmlı kişiler – Tarih-Saat-Kaçıncı kişi içeri giren bilgisiyle Anakartın üzerindeki 2 GBSD Hafızaya foto/video olarak kaydedilmektedir. Yaklaşık 30.000fotoğraf kaydedebilen bu sistem ile EŞKAL BELİRLEME de devrim yaratılmıştır. sX, s15-İ ve sX-İ modellerinde bu modül kullanabilmektedir.

  Ayrıntılar
 • NILECJ TEST KİTİ

  Bu çanta Amerikan Adalet Bakanlığı’nın metal dedektörleri test etme amaçlı olarak oluşturuldu Test Kiti demosudur. İçinde 3 büyüklükte değişik metal nesneler olup; Kimisi silahı simule etmekte, kimisi de daha küçük ve en küçük tehdit objelerini simule etmektedir. Aynı test çantasında zararsız metal objeler de simule edilmiş olup, onların geçişinde alarm verilmesi istenmektedir.

  Ayrıntılar
 • EKSTRA BATARYA GRUBU

  Elektrik kesintisi ve sabotaj hallerinde kullanılmak üzere tasarlanmış yedek batarya grubudur. 8-12 saat kesintisiz çalışma sağlar.

  Ayrıntılar

1 2 3 ...6 İleri